CHECK-IN / CHECK-OUT

Check-in od 14:00 hodin. Check-out do 10:30 hodin. / vybrané kategorie pokojů do 12:00 hod. Check-in před 14. hodinou / posunutý Check-out - v případě volných kapacit je to možné, info o dostupnosti a ceně na recepci hotelu. Provozní doba recepce je od 7:00 do 23:00 hodin.

PARKOVÁNÍ

Hosté hotelu parkují před hotelem na uzavřeném parkovišti, kapacita 31 míst. Parkoviště je vybaveno dobíjecí stanicí pro elektromobily. Hosté restaurací parkují na vyhrazených parkovištích restaurací. Parkování na všech třech parkovištích je monitorováno a je k dispozici zdarma.

ÚSCHOVNA KOL

Hotel disponuje uzamykatelnou úschovnou jízdních kol s dobíjecí stanicí pro elektrokola. Pro ubytované hosty je úschovna kol zdarma.

SNÍDANĚ

Hotelovým hostům nabízíme bohaté snídaně podávané v Restaurantu Chateau Petit formou švédských stolů v čase 7:00 - 10:00 hod. O víkendech do 10:30 hod. Specialitou naší kuchyně jsou vlastní produkty od pečiva přes jogurt až po uzeniny. Za poplatek mohou hosté hotelu využít Room Service.

DĚTI A MAZLÍČCI

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Cena zahrnuje rekreační poplatek.

Děti

Děti ve věku 0-2 roky bez nároku na lůžko v pokoji rodičů ZDARMA. Zapůjčení dětské postýlky vč. lůžkovin - 400 Kč / noc. Přistýlka - 800 Kč / noc. Ceny jsou vč. snídaně.

Mazlíčci

650 Kč / noc - nutná předchozí domluva na recepci hotelu. Prosíme, aby byl váš pes či kočka při pohybu v prostorách hotelu a jeho okolí vždy na vodítku. V případě, že to situace vyžaduje, by měl mít pes náhubek.

BAZÉN

Venkovní vyhřívaný bazén je v provozu dle počasí, obvykle červen až září v čase 10:00 - 20:00 hod. Kaskádové dřevěné terasy s dostatečným množstvím pohodlných lehátek a prostornými slunečníky zajišťují dokonalý komfort. Pro děti jsou k dispozici plavecké pomůcky. Zázemí a občerstvení pro návštěvníky venkovního bazénu zajišťuje Restaurant Chateau Petit.

ODPOČINKOVÉ ZÓNY

Hotelový resort Chateau de Frontiere disponuje množstvím odpočinkových zón. Kromě zámecké zahrady je k dispozici prosluněná terasa ve 2. NP na střeše wellness s výhledem na zámeček, zahradu s kašnou a rybníky směrem k obci Sedlec.

NABÍDKA RECEPCE

Na recepci hotelu je možné si bezplatně zapůjčit některé druhy sportovního vybavení, např. badminton, plážový tenis či trekové hole. Rovněž jsou k dispozici dalekohledy a různé druhy dobíjecích kabelů a redukcí. Vedle nabídky nápojů nabízí recepce prodej kosmetiky, doplňků stravy společnosti ESSENS a hotelových suvenýrů.