HOTEL CHATEAU DE FRONTIERE

Hotel Hraniční zámeček

Hotelový resort CHATEAU DE FRONTIERE / Hraniční zámeček tvoří tři samostatné budovy usazené v upraveném parku prolínajícím se do biosférické přírodní rezervace. Náš Hotel****Superior disponuje kapacitou 62 lůžek v pokojích klasifikace Deluxe, Junior suite, Deluxe suite a Superior suite.
Samozřejmostí je vnitřní luxusní wellness s možností masáží, venkovní vyhřívaný bazén a široké spektrum nabízených doplňkových služeb.
Skutečným klenotem areálu jsou 2 vyhlášené restaurace pyšnící se mnoha oceněními. Degustační Restaurant ESSENS najdete v klasicistní stavbě Hraničního zámečku postavené Liechtensteiny v letech 1816 - 1827. Zde se také nachází zámecký vinný sklep s nabídkou moravských vín.
À la carte restaurant Chateau Petit je umístěn ve třetí budově, na kterou navazuje malý privátní park s venkovním Chef’s table pro 12 osob, udírnou, pecí na chleba nebo otevřeným ohněm. V tomto restaurantu jsou každé ráno hotelovým hostům nabízeny také bohaté snídaně založené na vlastní produkci od pečiva, přes jogurt, až po domácí uzeniny.
Špičková gastronomie je pro obě restaurace skutečně ikonická a vychází zejména z lokálních surovin nejvyšší kvality, zeleniny, ovoce a bylinek z vlastních zahrádek a maximálního kontrolovaného zpracování přímo u nás s minimem odpadních látek.


Superior Suite
Superior suite with terrace
Deluxe suite
Deluxe suite with terrace
Deluxe double room
Deluxe double room with balcony
Deluxe double room with balcony - disability access
Junior suite
Junior suite with bath
Junior Suite with terrace

Snídaně

Hotelovým hostům nabízíme bohaté snídaně, které zajišťuje Restaurant Chateau Petit formou švédských stolů v čase 7:00 - 10:00 hod. O víkendech do 10:30 hod. Specialitou naší kuchyně jsou především vlastní produkty od pečiva přes jogurt až po uzeniny.


INFORMACE


CHECK-IN / CHECK-OUT
Check-in od 14:00 hodin.
Check-out do 10:30 hodin.
Check-in před 14. hodinou / posunutý Check-out - v případě volných kapacit je možné, info o dostupnosti a ceně na recepci hotelu.
Otevírací doba recepce je od 7:00 do 23:00 hodin.

STRAVOVÁNÍ
Restaurant ESSENS se nachází v budově Chateau de Frontiere/Hraniční zámeček a je otevřen od středy do soboty 17:00 do 23:00 hodin. Svými nadstandardními gastronomickými zážitky v podobě degustačních menu ve stylu fine dining (zážitková gastronomie) potěší každého gurmána.
Chateau Petit je moderní a stylový à la carte restaurant s bohatou nabídkou menu, míchaných drinků i vín. Ubytovaným hostům poskytuje snídaně a zároveň zajišťuje zázemí a občerstvení pro návštěvníky venkovního bazénu. Otevřeno denně od 12:00 do 23:00 hodin.
Bistro Les Vélos je venkovní food truck s posezením, ideální pro cyklisty. Otevřeno v letních měsících dle počasí.


Storno podmínky