HOTEL CHATEAU DE FRONTIERE

Hotel Hraniční zámeček

Hotelový resort CHATEAU DE FRONTIERE / Hraniční zámeček tvoří tři samostatné budovy usazené v upraveném parku prolínajícím se do biosférické přírodní rezervace. Náš Hotel****Superior disponuje kapacitou 62 lůžek v pokojích klasifikace Deluxe, Junior suite, Deluxe suite a Superior suite.
Samozřejmostí je vnitřní luxusní wellness s možností masáží, venkovní vyhřívaný bazén a široké spektrum nabízených doplňkových služeb.
Skutečným klenotem areálu jsou 2 vyhlášené restaurace pyšnící se mnoha oceněními. Degustační Restaurant ESSENS najdete v klasicistní stavbě Hraničního zámečku postavené Liechtensteiny v letech 1816 - 1827. Zde se také nachází zámecký vinný sklep s nabídkou moravských vín.
À la carte restaurant Chateau Petit je umístěn ve třetí budově, na kterou navazuje malý privátní park s venkovním Chef’s table pro 12 osob, udírnou, pecí na chleba nebo otevřeným ohněm. V tomto restaurantu jsou každé ráno hotelovým hostům nabízeny také bohaté snídaně založené na vlastní produkci od pečiva, přes jogurt, až po domácí uzeniny.Dvoulůžkový pokoj - Standard
Dvoulůžkový pokoj - Standard s výhledem na zámek
Dvoulůžkový pokoj - Deluxe s vanou
Apartmán - Standard
Dvoulůžkový pokoj - Bezbariérový
Apartmán - Superior King Size
Apartmán - Superior s výhledem na zámek

INFORMACE


CHECK-IN / CHECK-OUT
Check-in od 14:00 hodin.
Check-out do 10:30 hodin.
Check-in před 14. hodinou / posunutý Check-out - v případě volných kapacit je možné, info o dostupnosti a ceně na recepci hotelu.
Otevírací doba recepce je od 7:00 do 23:00 hodin.

STRAVOVÁNÍ
Restaurant ESSENS se nachází v budově Chateau de Frontiere/Hraniční zámeček a je otevřen od středy do soboty 17:00 do 23:00 hodin. Svými nadstandardními gastronomickými zážitky v podobě degustačních menu ve stylu fine dining (zážitková gastronomie) potěší každého gurmána.
Chateau Petit je moderní a stylový à la carte restaurant s bohatou nabídkou menu, míchaných drinků i vín. Ubytovaným hostům poskytuje snídaně a zároveň zajišťuje zázemí a občerstvení pro návštěvníky venkovního bazénu. Otevřeno denně od 12:00 do 23:00 hodin.
Bistro Les Vélos je venkovní food truck s posezením, ideální pro cyklisty. Otevřeno v letních měsících dle počasí.


Storno podmínky

Orientační přehled cen


Ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH. Cena vždy zahrnuje osobu nebo pokoj / noc vč. snídaně a vstup k venkovnímu bazénu. Cena zahrnuje rekreační poplatek.

Děti
ZDARMA děti 0-2 roky bez nároku na lůžko v pokoji rodičů.
400 Kč / noc - zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin
800 Kč / noc - přistýlka

Zvířata
650 Kč / noc - nutná předchozí domluva na recepci hotelu

Prosíme, aby byl váš pes či kočka při pohybu v prostorách hotelu a jeho okolí vždy na vodítku, v případě, že to situace vyžaduje, měl by mít pejsek náhubek.

PARKOVÁNÍ
Hosté hotelu parkují před hotelem na uzavřeném monitorovaném parkovišti, kapacita 31 míst. Parkoviště je vybaveno dobíjecí stanicí pro elektromobily.
Hotel disponuje uzamykatelnou úschovnou jízdních kol s dobíjecí stanicí pro elektrokola.

DÁLE NABÍZÍME


  • ohromující příroda okolních lužních lesů i vyhledávaná cykostezka podporují zdravý pobyt, celkovou regeneraci, odpočinek a relax
  • VENKOVNÍ VYHŘÍVANÝ BAZÉN (teplota vody 26°C) s lehátky a slunečníky pro hotelové hosty ZDARMA, k dispozici jsou i plavecké pomůcky (bazén je v provozu dle počasí, obvykle červen až září)
  • odpočinkové terasy v budově zámečku v čase provozu Restaurant ESSENS
  • bowling v Chateau Petit
  • svatební hostiny (hostiny, obřady, rauty ..)
  • na recepci hotelu je možné si bezplatně zapůjčit následující sportovní vybavení: kopací míče, volejbalové, míče, badminton, plážový tenis a trekingové hole
  • na recepci hotelu je možné si bezplatně zapůjčit dalekohledy a různé druhy dobíjecích kabelů a redukcí
  • možnost zajištění živé taneční nebo cimbálové hudby např. v prostorách vinárny